Mellomdistanse Jr, Sr Finale

Haltdalen IL,OK Fjell,Ålen IL. Øverhaugen, Ålen

12.09.09

Resultatliste per klasse

D17-18 Mellomdistanse |  H17-18 Mellomdistanse |  M - International Junior |  D19-20 Mellomdistanse |  H19-20 Mellomdistanse |  D21 NM Mellom Finale | 
H21 NM Mellom Finale | 

Resultatliste D17-18 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myhre,Ingjerd Kongsberg OL 27:34 + 00:00
2Haverstad,Maren Jansson Konnerud IL 29:16 + 01:42
3Maurset,Silje Uhlen Ås-UMB Orientering 30:48 + 03:14
4Baklid,Anette Konnerud IL 30:52 + 03:18
5Fjeldheim,Annette Isabelle Konnerud IL 31:14 + 03:40
6Wennemo,Oda Raumar OL 31:48 + 04:14
7Alexandersen,Guro Fredrikstad SK 32:35 + 05:01
8Huber,Marion Rønning Løten OL 32:39 + 05:05
9Rognstad,Audhild Bakken Lillehammer OK 32:57 + 05:23
10Baklid,Synne Konnerud IL 33:36 + 06:02
11Godal,Mari Skoglund Lillomarka OL 34:10 + 06:36
12Bjørgum,Anneke Hald Kristiansand OK 34:48 + 07:14
13Jørandli,Belinda Østvik Gjø-Vard OL 34:55 + 07:21
14Haare,Therese Konnerud IL 35:21 + 07:47
15Bjørgul,Ane Sofie Næss Halden SK 35:48 + 08:14
16Narum,Marte Vallset/Stange, OL 36:17 + 08:43
17Waage,Kristin Gjø-Vard OL 36:46 + 09:12
18Breen,Trine Raumar OL 37:03 + 09:29
19Tollehaug,Nina Jeanette Eiker OL 37:05 + 09:31
20Moth,Fredrikke Nohr Halden SK 37:06 + 09:32
21Kanstad,Mali Gederaas Wing OK 37:24 + 09:50
22Hovind,Turid Kamstrup Raumar OL 37:31 + 09:57
23Blandkjenn,Solveig Kristiansand OK 37:43 + 10:09
24Jørgensen,Rannveig Namsos OK 37:46 + 10:12
25Birkenes,Torunn Kristiansand OK 37:49 + 10:15
26Engseth,Marianne Tyrving, IL 39:15 + 11:41
27Stenersen,Line Hovdenak Nidarøst, OK 39:20 + 11:46
28Sirum,Inga Frol IL 39:48 + 12:14
29Vonen,Maria Njølstad Varegg Fleridrett 40:00 + 12:26
30Hem,Elin-Kristin Sandefjord OK 40:08 + 12:34
31Drage,Eline Kongsberg OL 40:57 + 13:23
32Løvås,Marianne Nidarøst, OK 41:16 + 13:42
33Arnesen,Julie Byåsen IL 41:19 + 13:45
34Skoglund,Marit Rønning Byåsen IL 41:20 + 13:46
35Halland,Gunhild Rogne Varegg Fleridrett 41:34 + 14:00
36Johansen,Ingvild Maalen Ås-UMB Orientering 42:05 + 14:31
37Håversen,Marie Hammer Østmarka OK 42:27 + 14:53
38Hovi,Ida Mari Borge Skien OK 42:39 + 15:05
39Moe,Ina Charlotte Sandefjord OK 44:00 + 16:26
40Gjesdal,Linn Kristine Varegg Fleridrett 44:14 + 16:40
41Westin,Kjersti Porsgrunn OL 44:31 + 16:57
42Skjeltorp,Trine Mathea Fredrikstad SK 44:32 + 16:58
43Urseth,Oda Vingelen IL 44:33 + 16:59
44Kolstad,Guro Elisabeth Indre Østfold OK 45:36 + 18:02
45Kihle,Hanne Disch Ringerike OL 45:43 + 18:09
46Lund-Johansen,Ragnhild Varegg Fleridrett 46:10 + 18:36
47Øygard,Unni Løten OL 46:14 + 18:40
48Kleiven,Guro Heimstad Ringerike OL 46:25 + 18:51
49Matberg,Runa Green Frol IL 46:33 + 18:59
50Smedberg,Lise Eiker OL 46:45 + 19:11
51Dalberg,Stine Haga Raumar OL 46:54 + 19:20
52Helgesen,Solfrid Sandefjord OK 48:50 + 21:16
53Knutsen,Maja Porsgrunn OL 48:55 + 21:21
54Ødegård,Jorid Trøsken IL 49:51 + 22:17
55Haugen,Eirin Eiker OL 50:06 + 22:32
56Rogstad,Katharina Lillehaugen Kongsberg OL 50:53 + 23:19
57Byom-Nilssen,Ida Kolbotn & Skimt OL 51:06 + 23:32
58Aldar,Henriette Trøsken IL 53:23 + 25:49
59Moe,Kristin Klæbu IL 54:02 + 26:28
60Vassenden,Astrid Wing OK 1:07:42 + 40:08
61Søgård,Anne Line Teigen Kongsberg OL 1:11:39 + 44:05
DNFFjeldbo,Kristine Sandefjord OK
DSQMelby,Oda Ellegaard Hamar OK
DNSGullord,Kjersti Gjø-Vard OL
DNSBøyum,Siv Lillomarka OL
DNSØdegaard,Reidun Persdatter Lillomarka OL
DNSRemme,Mina Otilie Porsgrunn OL
DNSHansen,Maren Mohagen Konnerud IL
Resultatliste H17-18 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lundanes,Ivar Frol IL 26:46 + 00:00
2Mathisen,Hans Petter Porsgrunn OL 27:39 + 00:53
3Lillevold,Mathias Kolbotn & Skimt OL 28:25 + 01:39
4Kinneberg,Eskil Raumar OL 28:31 + 01:45
5Westergård,Håkon Varegg Fleridrett 29:11 + 02:25
6Haugerud,Simen Indre Østfold OK 29:12 + 02:26
7Osmoen,Jon Aukrust Nord-Østerdal OK 29:19 + 02:33
8Lyngen,Carl Petter Frol IL 29:21 + 02:35
9Olafsen,Simen Freidig, SPK 29:48 + 03:02
10Skogstad,Yngve Mo OK 29:59 + 03:13
11Osmoen,Peder Aukrust Nord-Østerdal OK 30:18 + 03:32
12Olsen,Mathias Nalum Larvik OK 30:40 + 03:54
13Nordbrøden,Mats Halden SK 31:11 + 04:25
13Solheim,Lasse Varegg Fleridrett 31:11 + 04:25
15Indgaard,Jo Forseth Frol IL 31:15 + 04:29
16Omdal,Fredrik Ganddal IL 31:45 + 04:59
17Skjeseth,Gjermund Ruud Hamar OK 32:00 + 05:14
18Stenerud,Kristian Tønsberg og omegn, OL 32:13 + 05:27
19Bergset,Isak Veten, IL 32:30 + 05:44
20Søgård,Simen Teigen Kongsberg OL 32:33 + 05:47
21Schei,Lars Even Kolbotn & Skimt OL 32:41 + 05:55
22Saue,Morten Tyrving, IL 32:43 + 05:57
23Vister,Martin Indre Østfold OK 33:00 + 06:14
24Ølstad,Vegard Gjø-Vard OL 33:13 + 06:27
25Solstad,Torkil Eide Tyrving, IL 33:22 + 06:36
26Often,Per Melander Tynset IF 33:40 + 06:54
26Berlin,Axel Johan Eiker OL 33:40 + 06:54
26Ravnan,Sigurd Toten-Troll, OL 33:40 + 06:54
29Gullord,Eskil Sande Gjø-Vard OL 34:04 + 07:18
30Steinsland,Gjermund Øvrebø/Vindbjart Orientering 34:16 + 07:30
31Torkildsen,Håkon Lund Tynset IF 34:19 + 07:33
32Ødegård,Martin Tønsberg og omegn, OL 34:21 + 07:35
33Bakken,Brynjar Larssen Lillehammer OK 34:30 + 07:44
34Nydal,Erlend Moian Lillomarka OL 34:39 + 07:53
34Aamodt,Simen Sandnes IL 34:39 + 07:53
36Oskarsson,Nicholas Alexander Konnerud IL 34:40 + 07:54
37Steinsvik,Fredrik Tønsberg og omegn, OL 34:47 + 08:01
38Sævig,Endre Løten OL 34:53 + 08:07
39Syrrist,Guttorm Strande Ringerike OL 35:05 + 08:19
40Ristesund,Eirik Werner Konnerud IL 35:45 + 08:59
41Fiskum,Gunnar Tyrving, IL 35:53 + 09:07
42Sæther,Sindre Freidig, SPK 36:28 + 09:42
43Sandvold,Sverre Turter Nydalens SK 36:39 + 09:53
44Johnsen,Vegard Blomseth Ås-UMB Orientering 36:44 + 09:58
45Lindseth,Eivind Myklebust Konnerud IL 36:49 + 10:03
46Damm,Martin Viking, TIF 36:54 + 10:08
47Hallén,Martin Nydalens SK 37:08 + 10:22
48Oliversen,Daniel Skauge Trøsken IL 37:15 + 10:29
49Fornes,Mads Nonstad Wing OK 37:43 + 10:57
50Aashamar,Ola Bakke Flosta IL 38:02 + 11:16
51Godager,Sindre Gjø-Vard OL 38:20 + 11:34
52Jelstad,Eirik S. Modum OL 38:22 + 11:36
53Erichsen,Petter Marki Kristiansand OK 38:25 + 11:39
54Skogstad,Tor Håkon Gaula, OL 38:33 + 11:47
55Bjertnes,Terje Konnerud IL 38:49 + 12:03
56Brattli,Magnus Beyer Mo OK 39:19 + 12:33
57Owren,Lars Freidig, SPK 39:25 + 12:39
58Danielsen,Fredrik Tyrving, IL 40:23 + 13:37
59Horvli,Halvor Konnerud IL 40:26 + 13:40
60Lindhaugen,Sindre Halden SK 40:52 + 14:06
61Ruud,Magnus Trøsken IL 41:31 + 14:45
62Polden,Andreas Grøteide Stord IL 41:44 + 14:58
63Hellen,Sondre Viking, TIF 42:06 + 15:20
64Engebakken,Per Anders Urseth Nord-Østerdal OK 42:38 + 15:52
65Vangstad,Andreas Kristiansand OK 43:21 + 16:35
66Liahagen,Lars Eiker OL 43:47 + 17:01
67Martinsen,Einar Marius Hjellest Vikebygd IL 43:52 + 17:06
68Frøshaug,Sven Sondre Indre Østfold OK 44:23 + 17:37
69Bråten,Martin Flosta IL 44:36 + 17:50
70Friestad,Kjetil Kristiansand OK 44:56 + 18:10
71Bjørgul,Petter Næss Halden SK 45:20 + 18:34
72Gussiås,Håkon Støen Molde og Omegn IF 45:35 + 18:49
73Bratlie,Andreas Østmarka OK 45:48 + 19:02
74Utby,Haakon Hamar OK 46:42 + 19:56
75Skogstad,Per Harald Gaula, OL 47:26 + 20:40
76Rauan,Peder Larvik OK 50:08 + 23:22
77Hals,Martin Eiker OL 52:02 + 25:16
78Bendiktsen,Andreas Konnerud IL 52:45 + 25:59
79Gilde,Magnus Overvik Freidig, SPK 55:32 + 28:46
80Bakken,Sondre Aleksander Lillomarka OL 56:35 + 29:49
81Bergman,Henrik Konnerud IL 58:02 + 31:16
82Haugen,Espen Kolbotn & Skimt OL 1:02:45 + 35:59
83Sørli,Simon Helle Tynset IF 1:21:42 + 54:56
DNSGabrielsen,Sjur Obrestad Vaulen OK
DNSÅsheim,Anders Bjørånesset Konnerud IL
DNSSørensen,tMagnus Larvik OK
DNSHultgreen,Ola Ringerike OL
DNSJahren,Brage Ekroll Raumar OL
Resultatliste M - International JuniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Arbter,Simon Lillomarka OL 40:00 + 00:00
Resultatliste D19-20 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skjerve,Elen Katrine Frol IL 35:09 + 00:00
2Nydal,Britt Ingunn Lillomarka OL 35:24 + 00:15
3Hokholt,Linn Kolbotn & Skimt OL 35:26 + 00:17
4Åstebøl,Martine Lillomarka OL 35:35 + 00:26
5Tiltnes,Ida Arnesen Tyrving, IL 37:49 + 02:40
6Sund,Gøril Rønning Frol IL 38:22 + 03:13
7Voll,Lisbeth Haugesund IL 39:07 + 03:58
8Kasin,Christina Kongsberg OL 39:20 + 04:11
9Nummedal,Agnete Lillomarka OL 40:27 + 05:18
10Helgerud,Mari Jellum Kongsberg OL 41:10 + 06:01
11Bjørhei,Ingvild Kolbotn & Skimt OL 41:45 + 06:36
12Nielsen,Agni Fjogstad Kongsberg OL 42:46 + 07:37
13Profors,Sara NTNUI 43:14 + 08:05
14Selvig,Siri Nydalens SK 44:00 + 08:51
15Rosshaug,Guro Torpe NTNUI 44:09 + 09:00
16Lund-Johansen,Helene Varegg Fleridrett 44:14 + 09:05
17Remme,Astri Marie Porsgrunn OL 47:38 + 12:29
18Thoresen,Ida Katrine Børstad Sarpsborg OL 47:48 + 12:39
19Bagstevold,Lise Østlid Kongsberg OL 49:25 + 14:16
20Vilberg,Siri Lillomarka OL 50:22 + 15:13
21Flågan,Maiken Somby Kongsberg OL 50:24 + 15:15
22Tollehaug,Inger Anita Eiker OL 51:08 + 15:59
23Tangen,Ida Nydalens SK 52:43 + 17:34
24Skjerve,Randi Johanne Frol IL 53:48 + 18:39
25Hermansen,Tonje Indre Østfold OK 56:08 + 20:59
26Dæhli,Marianne Løten OL 58:01 + 22:52
27Hovi,Silje Borge Skien OK 58:02 + 22:53
28Arntzen,Mariell Gneist, IL 58:48 + 23:39
29Johansen,Margrethe Gunnberg Sørreisa OL 1:04:26 + 29:17
DSQAsprusten,Marie Sandefjord OK
DNSStartnr,Ledig NOTEAM
DNSBerge,Ingrid Tyrving, IL
DNSBerteig,Julie Strømman Fossum IF
DNSØverøyen,Rannveig W. Tyrving, IL
Resultatliste H19-20 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Steiwer,Gaute Hallan Lillomarka OL 28:43 + 00:00
2Skaare,Rasmus Korvald Lillomarka OL 28:45 + 00:02
3Westergård,Morten Halden SK 29:24 + 00:41
4Hovind,Eirik Kamstrup Raumar OL 29:28 + 00:45
5Bråten,Vetle Ruud Raumar OL 29:45 + 01:02
6Bjugan,Mathias Wing OK 29:56 + 01:13
7Weltzien,Espen Hultgreen Tyrving, IL 30:16 + 01:33
8Skårholen,Even Løten OL 31:07 + 02:24
9Edstrøm,Jan Andreas Lillomarka OL 31:26 + 02:43
10Juveli,Jonas Lillomarka OL 31:34 + 02:51
11Gottfridsson,David Lillomarka OL 32:03 + 03:20
12Nørbech,Torgeir Tyrving, IL 32:05 + 03:22
13Magerøy,Andreas Frol IL 32:39 + 03:56
14Bakke,Morten Urdal Kongsberg OL 32:45 + 04:02
15Nielsen,Halvor Eid NTNUI 32:54 + 04:11
16Kvakland,Jostein Wing OK 33:55 + 05:12
17Holberg,Stig Rune Skøynar, OK 34:04 + 05:21
18Haverstad,Eirik Jansson Lierbygda OL 34:13 + 05:30
19Nafstad,Sjur Messel Raumar OL 34:14 + 05:31
20Nordbrøden,Hallvard Haugen Halden SK 34:18 + 05:35
21Benjaminsen,Mathias Lillomarka OL 34:39 + 05:56
22Skarpsno,Eivind Schjelderup Nord-Østerdal OK 34:42 + 05:59
23Resser,Audun Kongsberg OL 34:51 + 06:08
24Stormoen,Håvar Birkeland Birkenes IL 35:08 + 06:25
25Olseng,Jonas NTNUI 35:26 + 06:43
26Hallén,Stian Nydalens SK 35:35 + 06:52
27Okkenhaug,Kjetil Verdal OK 35:51 + 07:08
28Gullord,Sondre Sande Løten OL 36:27 + 07:44
29Danielsen,Vegard Kristiansand OK 36:29 + 07:46
30Årstad,Thomas Natvig NTNUI 36:31 + 07:48
31Tandrevold,Eivind Landmark Lillomarka OL 37:04 + 08:21
32Luchsinger,Harri Simon Kongsberg OL 37:05 + 08:22
33Skogstad,Ole Hartvik Gaula, OL 37:19 + 08:36
34Grønvold,Christian Lillomarka OL 37:25 + 08:42
34Oliversen,Magnus Trøsken IL 37:25 + 08:42
36Hynne,Sigurd Skøynar, OK 37:40 + 08:57
37Berget,Håvard NTNUI 38:42 + 09:59
38Løland,Glenn Tore Sauda OK 40:33 + 11:50
39Øie,Marius Løten OL 42:33 + 13:50
40Valestrand,Kasper Varegg Fleridrett 44:15 + 15:32
41Bjørkevoll,Eirik Odda OL 45:21 + 16:38
42Grøndalen,Lars Hamar OK 46:17 + 17:34
43Aas,Ørjan Svaland Birkenes IL 47:56 + 19:13
44Aas,Henrik Svaland Birkenes IL 48:03 + 19:20
45Steinsholt,Halvor Ås-UMB Orientering 48:16 + 19:33
46Bergesen,Morten Weber Kongsberg OL 52:22 + 23:39
47Gotaas,Mathias Myrling Kongsberg OL 53:11 + 24:28
DNFEnger,Øyvind Kongsberg OL
DSQAndersen,Bård Hauan Halden SK
DSQBredesen,Anders Opsahl Fossum IF
DSQGjelsten,Ståle NTNUI
DSQJohannessen,Eirik Holth NTNUI
DSQSivertsen,Jon Verdal OK
DNSValen,Knut Varegg Fleridrett
DNSHolberg,Gisle Skøynar, OK
DNSHeggedal,Håkon Kongsberg OL
DNSIndgaard,Ulf Forseth Frol IL
DNSRuttenborg,Vegard Løten OL
Resultatliste D21 NM Mellom FinaleReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andersen,Marianne Konnerud IL 36:28 + 00:00
2Weltzien,Ingunn Hultgreen Tyrving, IL 36:55 + 00:27
3Sandstad,Hanne Freidig, SPK 38:07 + 01:39
4Hagman,Line NTNUI 38:08 + 01:40
5Bjørgul,Ida Marie Næss Halden SK 38:33 + 02:05
6Nielsen,Mali NTNUI 38:40 + 02:12
7Bagstevold,Heid Østlid Kongsberg OL 38:58 + 02:30
8Moe,Lene Jorunn Nydalens SK 39:35 + 03:07
9Hausken,Anne Margrethe Halden SK 40:16 + 03:48
10Moen,Ellen Nydalens SK 40:33 + 04:05
11Fasting,Mari NTNUI 40:51 + 04:23
12Balchen,Marte Bækkelagets SK 41:11 + 04:43
13Gulliksen,Kine Bækkelagets SK 42:54 + 06:26
14Bromander,Gitte NTNUI 43:00 + 06:32
15Bjerva,Elin Bækkelagets SK 43:01 + 06:33
16Steiwer,Kine Hallan Lillomarka OL 43:07 + 06:39
17Johansson,Emma Matilda NTNUI 43:19 + 06:51
18Jahren,Silje Ekroll Raumar OL 43:23 + 06:55
19Bleken,Anne Marie Bækkelagets SK 43:24 + 06:56
20Arnevik,Irene Beate Øhm Kristiansand OK 43:43 + 07:15
21Østby,Marte Grande Porsgrunn OL 44:24 + 07:56
22Godager,Lene Løten OL 44:57 + 08:29
23Hovi,Ine Ås-UMB Orientering 45:05 + 08:37
24Ragvin,Nicole Nydalens SK 45:57 + 09:29
25Nordbrøden,Hanne Haugen NTNUI 46:31 + 10:03
26Schjerve,Mina Nikoline Ekeberg Løten OL 47:38 + 11:10
27Haugskott,Kristin Trollelg, OL 48:03 + 11:35
28Nybråten,Cassie Tyrving, IL 48:24 + 11:56
29Fey,Szuzsa Tyrving, IL 49:15 + 12:47
30Sandstad,Isa Mari Frol IL 49:19 + 12:51
31Brochman,Lone Heming/Njård OL 49:22 + 12:54
32Lye,Tone Ellefsen Tyrving, IL 49:58 + 13:30
33Egli,Natalie NTNUI 50:09 + 13:41
34Reenaas,Marte Wing OK 50:18 + 13:50
35Larsen,Marianne Melbye Asker SK 55:03 + 18:35
36Edstrøm,Ingunn Elisabeth Bækkelagets SK 56:11 + 19:43
37Ring,Johanna Bækkelagets SK 56:48 + 20:20
Resultatliste H21 NM Mellom FinaleReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skarholt,Anders Asker SK 40:20 + 00:00
2Wingstedt,Emil Tobias Halden SK 40:54 + 00:34
3Lundanes,Olav Halden SK 41:24 + 01:04
4Weltzien,Audun Tyrving, IL 41:56 + 01:36
5Skjeset,Lars NTNUI 42:06 + 01:46
6Hott,Holger Kristiansand OK 42:14 + 01:54
7Østerbø,Øystein Kvaal Wing OK 42:26 + 02:06
8Renard,Damien Kristiansand OK 43:24 + 03:04
9Sørensen,Øystein Ås-UMB Orientering 44:38 + 04:18
10Pedersen,Jon Halden SK 44:41 + 04:21
11Nilsen,Audun Bjerkreim Kristiansand OK 45:10 + 04:50
12Urset,Gjermund Alfonsson Bul-Tromsø, IL i 45:21 + 05:01
13Nygaard,Rune Gular, IL 45:51 + 05:31
14Ivarsson,Johan Erik Freidig, SPK 46:00 + 05:40
15Forne,Chris Wing OK 46:16 + 05:56
16Strandberg,Rune NTNUI 46:30 + 06:10
17Lucasen,Håvard Ås-UMB Orientering 46:35 + 06:15
18Vågsnes,Sigve Nydalens SK 46:37 + 06:17
19Bjugan,Marius Halden SK 46:43 + 06:23
20Nørbech,Jostein NTNUI 46:48 + 06:28
21Karlsson,Johan Linus Mattias Halden SK 46:53 + 06:33
22Østhagen,Sindre Kristoffer Fredrikstad SK 47:01 + 06:41
23Tiltnes,Anders Arnesen Tyrving, IL 47:21 + 07:01
24Helgerud,Øyvind Halden SK 48:12 + 07:52
25Johansen,Per Harald Havnen NTNUI 48:16 + 07:56
26Berge,Jarl Magnus Søgne og Songdalen OK 48:20 + 08:00
27Marston,Daniel Hugh Bækkelagets SK 48:22 + 08:02
28Ekeberg,Bjørn Tyrving, IL 48:24 + 08:04
29Fiskum,Espen NTNUI 48:28 + 08:08
30Eidsmo,Tomas Freidig, SPK 48:38 + 08:18
31Pettersen,Øystein Kristiansand OK 49:01 + 08:41
32Nybråten,Jim Øystein Tyrving, IL 49:32 + 09:12
33Eriksen,Bjørn Halden SK 49:56 + 09:36
34Pedersen,Ola Marius Ås-UMB Orientering 50:00 + 09:40
35Glesnes,Gjermund Nydalens SK 50:01 + 09:41
36Tveite,Håvard Ås-UMB Orientering 50:04 + 09:44
37Schmid,Jan Andreas Trollelg, OL 50:06 + 09:46
38Nomeland,Arild Kristiansand OK 50:39 + 10:19
39Arnevik,Leiv-Terje Søgne og Songdalen OK 52:17 + 11:57
40Wendler,Torben Christian Halden SK 52:34 + 12:14
41Vassenden,Håvard Frol IL 53:20 + 13:00
42Soukop,Martin Bækkelagets SK 53:42 + 13:22
43Karlsen,Kjell Arild Fredrikstad SK 54:48 + 14:28
44Rekaa,Knut Sveinung NTNUI 54:56 + 14:36
45Aas,Harald Raumar OL 55:49 + 15:29
46Andersen,Jostein Kristiansand OK 57:44 + 17:24
47Rustad,Simen Raumar OL 59:59 + 19:39
DNSDæhlie,Magne Halden SK

Hjemmeside:Haltdalen IL,OK Fjell,Ålen IL

12.09.09 15:45:55 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: ÅLEN IL